Ana sayfa

Wenzhou Zhongke Packaging Machinery Co., Ltd.

şirket Profili
Wenzhou Zhongke Ambalaj Machinery Co, Ltd (Zhejiang Zhongke Ambalaj Machinery Co, Ltd) 2002 yılında kurulmuştur. Bağımsız olarak geliştirmek ve otomatik sert kutu yapma makineleri bir dizi oluşturmak için Çin'de ilk lider kuruluştur. Şirket uluslararası kalite sistemi ISO9001 sertifikası, çevre koruma sistemi ISO14001 sertifikası, AB CE güvenlik sistemi sertifikası, fikri mülkiyet yönetim sistemi GB / T29490-2013 sertifikasyonunu geçerek bu sektörün öncülüğünü yapmıştır. 16 yıl süren gelişimden sonra, "yüksek teknoloji ürünü işletme", "Zhejiang düzeyinde patent tanıtım kuruluşu", "il yüksek teknoloji araştırma ve geliştirme merkezi", "Zhejiang bilim ve teknoloji kuruluşu", "Wenzhou ünlü markası" olarak derecelendirildi. "," Wenzhou Şehri Kredi Yönetimi Gösteri Teşebbüsü "ve" Güvenlik Üretimi Standardizasyonu Seviye 3 Teşebbüsü "; işletme yönetimi ve inovasyon geliştirmeye her zaman büyük önem vermiştir. kıdemli teknik yeteneklere sahip ve yaklaşık 100 icat, faydalı model ve yazılım telif hakkı elde etti.

Zhejiang Eyaleti, Pingyang İlçesindeki Wanquan Hafif Endüstri Üssü'nde, 50.000 area'lik bir alanı kaplar. Bağımsız araştırma ve geliştirme, tasarım, üretim, satış ve servis entegre özel bir ekonomik varlıktır. Benzer yabancı ürünlerin ileri teknolojisine dayanan şirket, akıllı otomatik sert kutu yapım makineleri geliştirmek için tanınmış yerli üniversitelerle işbirliği yapıyor. Teknik departmanı yerli lider seviyesinde ve birçoğu, geleneksel sanayiyi optimize edip iyileştirerek iç boşluğu doldurdu. Çin'in paketleme endüstrisinin gelişmesini teşvik etti.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz
2002'den bu yana, 17 yıllık gelişimden sonra, şirket zamanında, doğru ve verimli hizmet sunabilmesine olanak tanıyan mükemmel satış ağı ve yurtiçi ve yurtdışında entegre satış sonrası servis sistemi kurdu ve iyi müşteri itibarını kazandı. Çin'in her yerinde satılan ürünler, Avrupa, Amerika, Güneydoğu Asya, Güney Amerika, Orta Doğu ve Afrika gibi 30'dan fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmektedir. Üretim, satış hacmi ve ölçek aynı sektörde ilk sırada yer almaktadır.
Gelecekteki gelişim için, uzmanlaşmış, rafine, güçlü ve uzun ömürlü olacak “Akıllı Otomatik Sert Kutu Yapımı Ekipmanları” projesine odaklanmaya devam edeceğiz. Müşterinin gereksinimlerine öz olarak bağlı kalarak, ambalaj endüstrisinin gelişimini hızlandıracak, yüksek teknoloji ürünü, yüksek kaliteli sert kutu teknolojisi çözümleri sağlamayı taahhüt ediyoruz.

Wenzhou Zhongke Packaging Machinery Co., Ltd.
Wenzhou Zhongke Packaging Machinery Co., Ltd.
Wenzhou Zhongke Packaging Machinery Co., Ltd.
Wenzhou Zhongke Packaging Machinery Co., Ltd.
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Satıcı

Diğer

Markalar : zhongke

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : >3 Million

Yıl kurulan : 2002

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Wenzhou Zhongke Packaging Machinery Co., Ltd. Sertifikalar Çin Wenzhou Zhongke Packaging Machinery Co., Ltd. Sertifikalar Çin Wenzhou Zhongke Packaging Machinery Co., Ltd. Sertifikalar Çin Wenzhou Zhongke Packaging Machinery Co., Ltd. Sertifikalar